O projekte

Výstavba nového projektu "BYTOVÉHO DOMU – PÁNSKE II. a III.“ je snahou developera nadviazať na úspešný pilotný projekt výstavby bytového domu " BYTY PÁNSKE", realizovaný na ulici Cesta Mládeže v Malackách.

Cieľom novej etapy výstavby projektu BYTY PÁNSKE II. a III.  je ponúknuť budúcim klientom komfortné bývanie v novorozvíjajúcej sa časti mesta. Kritéria na výstavbu obidvoch nových bytových domov vychádzajú zo skúseností developera a z požiadaviek klientov pri výstavbe predchádzajúceho projektu bytového domu BYTY PÁNSKE.

Dve rozdielne architektonické moderné prevedenia 2 BYTOVÝCH DOMOV "BYTY PÁNSKE II. a BYTY PÁNSKE III." ponúka klientom možnosť voľby z 2 alebo 3 izbových byov s modernou dispozíciou a prevedením, či už vlastniť byt s komfortnou terasou alebo vlastnou záhradou. Práve preto obidva projekty vynikajú svojou jedinečnosťou.

Taktiež architektúra obidvoch bytových domov PÁNSKE II. a III.  bola naprojektovaná tak, aby sa začlenila do už jestvujúcej zástavby a súčastne ponúkla klientovi dostatočný komfort bývania a využila výhody novej lokality tejto časti mesta.

Etapa výstavby bytového domu BYTY PÁNSKE II. je chatakteristická svojím typickým prevedením bytového domu na pilieroch, v ktorej sa bude celkovo nachádzať 16 bytov:  2 - izbových a 3 - izbových, umiestnených na 4-nadzemných podlažiach s výťahom a 33 vonkajších parkovacích státí.

Etapa výstavby bytového domu BYTY PÁNSKE III. zase ponúka jedinečné 2 izbové byty s vlastnou záhradkou, ktorích využitie poskytuje vysoký komfort bývania v bytovom dome.

Lokalita, v ktorej sa bytové domy budú nachádzať je novorozvíjajúcou sa časťou mesta Malacky, ktorá jej obyvateľom umožňuje využiť podmienky moderného bývania, pričom samotné centum mesta je na dosah.